Karherop napisał(a):

|
jeśli sądzisz, że z palcem w dupie to chyba nigdy nie oglądałeś polskiej ligi i występów Wisły od 3 lat
|
Po reformie zajęliśmy dwukrotnie 5 miejsce na koniec części zasadniczej. Teraz od początku wchodzimy dobrze w sezon,mamy lepszych grajków niż sezon temu, więc pytanie nie czy będzie ósemka,ale czy będą puchary.