Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 13.08.2015, 21:50
Karherop napisał(a):Wyświetl post
jeśli sądzisz, że z palcem w dupie to chyba nigdy nie oglądałeś polskiej ligi i występów Wisły od 3 lat
Po reformie zajęliśmy dwukrotnie 5 miejsce na koniec części zasadniczej. Teraz od początku wchodzimy dobrze w sezon,mamy lepszych grajków niż sezon temu, więc pytanie nie czy będzie ósemka,ale czy będą puchary.
Odpowiedz cytując