El'kabat napisał(a):

|
Znając życie to wyjdą rezerwy, pobiegają trochu, poudają i się skończy 0:2. Przy naszej kadrze to myślę, że nie będziemy ryzykować gry na dwa fronty.
|
Czyli niewiele się pomyliłeś

a tak przy okazji

Czym rózni się odpuszczenie PP przez Moskala od tego przez Smude ?