Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 13.08.2015, 21:44
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Znając życie to wyjdą rezerwy, pobiegają trochu, poudają i się skończy 0:2. Przy naszej kadrze to myślę, że nie będziemy ryzykować gry na dwa fronty.
Czyli niewiele się pomyliłeś a tak przy okazji Czym rózni się odpuszczenie PP przez Moskala od tego przez Smude ?
Odpowiedz cytując