Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 13.08.2015, 21:39
Karherop napisał(a):Wyświetl post
zakład, że z teoretycznie "łatwiejszymi rywalami" niż Legia i Lech potracimy punkty? równie dobrze możesz napisać, że jak wygraliśmy z Lechem u siebie to wygramy z każdym i remisując z Legią na wyjeździe nie przegramy już z nikim.

Reguły nie ma. Boisko dzisiaj pokazało, kto wciąga nosem Crivellaro, Popovicia i resztę naszych zawodników.
Robili ich bo się nie starali

A słabsze drużyny nas robią bo brożek nie trafia, a teraz mimo że nie trafiał to i tak bramki były, to ile by ich było jakby napastnik trafiał.
Odpowiedz cytując