Karherop napisał(a):

zakład, że z teoretycznie "łatwiejszymi rywalami" niż Legia i Lech potracimy punkty? równie dobrze możesz napisać, że jak wygraliśmy z Lechem u siebie to wygramy z każdym i remisując z Legią na wyjeździe nie przegramy już z nikim.
Reguły nie ma. Boisko dzisiaj pokazało, kto wciąga nosem Crivellaro, Popovicia i resztę naszych zawodników.
|
Robili ich bo się nie starali
A słabsze drużyny nas robią bo brożek nie trafia, a teraz mimo że nie trafiał to i tak bramki były, to ile by ich było jakby napastnik trafiał.