picasso napisał(a):

|
ale chyba nei liczycie na to,ze zdobedziemy ten puchar?jeśli nie to jest teraz doskonały moment na sprawdzenie ewentualne ogranie naszych grajkw z rezerw.kiedys to sie musi stac.chyba lepiej teraz niż w lidze
|
Że niby tym jednym meczem, grajki rezerw będą bardziej ograne?

A od sprawdzania to są treningi a nie zawody o PP, który staje się coraz bardziej prestiżowy i jest najkrótszą drogą do występu w europejskich pucharach.
Ps:
Bardziej liczyłem na PP, niż zdobycie MP.