Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 13.08.2015, 21:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Panie i Panowie. Pobudka. W tym roku nie wygraliśmy ani jednego spotkania na wyjeździe i nie wiem czemu akurat dzisiaj miało się to udać? Ruch to chłopcy do bicia? helllo, jest wyżej od nas w tabeli.
Ruch jest wyżej w tabeli bo miał łatwiejszy początek.

majomajo napisał(a):Wyświetl post
Brożek jest potrzebny i to jak woda rybie samym poruszaniem daje coś w przodzie, myślę że się przełamie za niedługo.
Po co komu napastnik który nie umie trafić do siatki.

PS: A PP i tak byś my nie zdobyli, nie ma się co oszukiwać.
Odpowiedz cytując