Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.08.2015, 21:25
Znowu Stadion Narodowy nie dla nas



Chyba, że jako Mistrzowie o Superpuchar Polski
Ostatnio edytowane przez heoij : 13.08.2015 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując