Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 13.08.2015, 21:24
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Zacznijże wreszcie chodzić na wszystkie mecze, namów znajomych, sąsiadów z bloku etc. Wtedy k**wa będziemy traktować PP poważnie, bo moim zdaniem przed nami poważne zadanie w tym sezonie - utrzymać się w ekstraklasie. Może okazać się megatrudne, więc może wreszcie skończysz z tym międoleniem, tylko zepniesz poślady i zachęcisz ludzi do przyjścia na stadion.
za dużo wymagasz od kibiców Wisły. Chodzić na stadion? przecież jest forum

Babba napisał(a):Wyświetl post
Ty tak na poważnie? Do ósemki to my wchodzimy z palcem w dupie.
jeśli sądzisz, że z palcem w dupie to chyba nigdy nie oglądałeś polskiej ligi i występów Wisły od 3 lat
Odpowiedz cytując