bonawentura napisał(a):

|
Zacznijże wreszcie chodzić na wszystkie mecze, namów znajomych, sąsiadów z bloku etc. Wtedy k**wa będziemy traktować PP poważnie, bo moim zdaniem przed nami poważne zadanie w tym sezonie - utrzymać się w ekstraklasie. Może okazać się megatrudne, więc może wreszcie skończysz z tym międoleniem, tylko zepniesz poślady i zachęcisz ludzi do przyjścia na stadion.
|
za dużo wymagasz od kibiców Wisły. Chodzić na stadion? przecież jest forum
Babba napisał(a):

|
Ty tak na poważnie? Do ósemki to my wchodzimy z palcem w dupie.
|
jeśli sądzisz, że z palcem w dupie to chyba nigdy nie oglądałeś polskiej ligi i występów Wisły od 3 lat