Skupmy się na lidze. Już nam wypadł Sadlok,przez jakąś pierdołę..a po co nam kolejne kontuzje nabyte w Pucharze? Na ławce mamy 3 piłkarzy tak na prawdę,więc trza się oszczędzać.
bonawentura napisał(a):

|
bo moim zdaniem przed nami poważne zadanie w tym sezonie - utrzymać się w ekstraklasie. Może okazać się megatrudne, więc może wreszcie skończysz z tym międoleniem, tylko zepniesz poślady i zachęcisz ludzi do przyjścia na stadion.
|
Co do wyniku sportowego to ty tak na poważnie? Do ósemki to my wchodzimy z palcem w dupie.
Dobrze prawisz..chodzić na mecze,wspomagać klub pieniędzmi, a nie lamentować,że w PP się nie popisujemy..nie ma pieniędzy to nie ma kim grać.