Kamson napisał(a):

|
Na mistrzostwo szanse mamy znikome, to może by powalczyć o puchar? Nie. Bo ku*wa nie.
|
na mistrzostwo nie mamy szans bo na naszej drodze stoją Lech, Jaga i Legia
w PP na naszej drodze stoją Lech, Jaga i Legia
więc czemu niby mamy większe szanse na PP? jak dla mnie takie same. Z perspektywy historii nawet za czasów naszej dominacji zawsze łatwiej nam było zdobyć MP niż PP. Liczby mówią same za siebie.
Panie i Panowie. Pobudka. W tym roku nie wygraliśmy ani jednego spotkania na wyjeździe i nie wiem czemu akurat dzisiaj miało się to udać? Ruch to chłopcy do bicia? helllo, jest wyżej od nas w tabeli.