Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#840
Stary 13.08.2015, 21:04
Co Wy chcecie wraca stara dobra Wisła Moskala. Z Legią czy Lechem zawsze mecze były ok ale decydujące są spotkania właśnie z Ruchem i innymi średniakami ligowymi z którymi Wisła sobie nie radzi.

Coś tam chłopaki potruchtały ale uważali żeby nic im się nie stało a to wystarczy by zawsze być o jedno tempo za późno.