|
Co Wy chcecie wraca stara dobra Wisła Moskala. Z Legią czy Lechem zawsze mecze były ok ale decydujące są spotkania właśnie z Ruchem i innymi średniakami ligowymi z którymi Wisła sobie nie radzi.
Coś tam chłopaki potruchtały ale uważali żeby nic im się nie stało a to wystarczy by zawsze być o jedno tempo za późno.
|