Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 13.08.2015, 21:02
Jak z góry wiedzą że odpuszczają puchar to czemu tego wprost nie powiedzą?! Człowiek by trochę czasu i nerwów zaoszczędził. Inna sprawa, że taki mecz potencjalnego kupca biletu nie zachęcił do przyjścia na stadion.

Moskal myślę nie miał tutaj nic do gadania. Miał oszczędzić i oszczędził. Pytanie kto o tym decyduje.
Odpowiedz cytując