pzkwr napisał(a):

|
Od dawna nie byłem tak w..wiony. Wystawienie drugiego składu trzeci rok pod rząd to kpina z kibiców. Mamy za dużo pieniędzy? Nasi piłkarze zejdą śmiertelnie ze zmęczenia? Niech ktoś mi to wytłumaczy, bo mnie inaczej szlag trafi.
|
a mamy 3 środkowego obrońce ? kontuzja Głowy albo Ryśka i nie mamy obrony...