Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 13.08.2015, 20:51
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Od dawna nie byłem tak w..wiony. Wystawienie drugiego składu trzeci rok pod rząd to kpina z kibiców. Mamy za dużo pieniędzy? Nasi piłkarze zejdą śmiertelnie ze zmęczenia? Niech ktoś mi to wytłumaczy, bo mnie inaczej szlag trafi.
a mamy 3 środkowego obrońce ? kontuzja Głowy albo Ryśka i nie mamy obrony...
Odpowiedz cytując