|
ad.1
To jest właśnie to co nazywam okresem przejściowym. Jak długo musieliby pokrywać te koszty? Przecież nie trwałoby to 100 lat
ad.2 Częściowo, nie całość! Jak sprawdzić zobowiązania z tytułu emerytur ludzi, którzy ich jeszcze nie pobierają i nie wiadomo ilu ich jest?
ad.3 To inaczej, czy wierzysz, że ta ekipa rozwiąże problem czy utrzyma status quo?
ad.4" Powiedzmy że na chwilę obecną chciałbym się dowiedzieć jak "rozwiązanie problematyki tego problemu" widzą osoby które deklarują się na tym forum jako "gospodarczy liberałowie"." Czyli wcielasz się w rolę naszego Pana Mentora, który sam nic od siebie nie napisze?
|