Wyświetl pojedynczy post
mari339
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 13.08.2015, 11:13
Akurat Ruch to nie Lech czy Legia, które starają się grać dobrą dla oka piłkę. Niebiescy będą raczej starali się nam przeszkadzać w grze i liczyć na kontry, dlatego boję się, żeby nie wyglądało to jak w meczu z Górnikiem.
Odpowiedz cytując