Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2015/16.
Wyświetl pojedynczy post
mari339
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2007
Offline
#
56
13.08.2015, 11:13
Akurat Ruch to nie Lech czy Legia, które starają się grać dobrą dla oka piłkę. Niebiescy będą raczej starali się nam przeszkadzać w grze i liczyć na kontry, dlatego boję się, żeby nie wyglądało to jak w meczu z Górnikiem.
mari339
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mari339
Znajdź inne posty napisane przez mari339