Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ciomborek8
Member
Od: 02.2009
Offline
#
11910
13.08.2015, 06:19
Spoko jak robilbyn to z jednego kompa to mozna by to tak tlumaczyc .. No nic dzis próbuje znowu przynajmniej ojciec wspomoze klub bo juz nie 15 a 10 % ;-)
ciomborek8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciomborek8
Znajdź inne posty napisane przez ciomborek8