Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 12.08.2015, 22:50
A było juz tak pięknie...i znowu ten twór bramkarskopodobny bedzie "bronił" ,a potem machał rękami jak juz babola przepuści.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 12.08.2015 o godz. 22:54.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując