ciomborek8 napisał(a):

|
jak dobrze oceniam prace zarządu to kupowanie biletu on line mnie wkur... drugi mecz z rzedu przy kupowaniu biletu online wystepuje blad i trzeba odczkac kilka godzin zeby rezerwacja przepadla.. na lecha kupowalem dziewczynie blad po przeniesieniu na payu dzis chce ojcu kupic na LEchie i znowu to samo...
|
Proponuje zmienić przeglądarkę, wyczyścić ciasteczka
