Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ciomborek8
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11907
Stary 12.08.2015, 18:15
jak dobrze oceniam prace zarządu to kupowanie biletu on line mnie wkur... drugi mecz z rzedu przy kupowaniu biletu online wystepuje blad i trzeba odczkac kilka godzin zeby rezerwacja przepadla.. na lecha kupowalem dziewczynie blad po przeniesieniu na payu dzis chce ojcu kupic na LEchie i znowu to samo...
Odpowiedz cytując