Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11906
Stary 12.08.2015, 11:16
fialo napisał(a):Wyświetl post
Drużyna coś gra, pora idealna, przeciwnik mocny, pogoda jaka jest każdy widzi, to co tym razem przeszkadza wam w przyjściu na mecz albo chociaż kupnie biletu?
Akurat Lechia na razie słabo..ale to tym lepiej bo wygrana w teorii.
Odpowiedz cytując