Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ciomborek8
Member
Od: 02.2009
Offline
#
11901
12.08.2015, 06:34
Ludzie lubia postac w kolejkach przed meczem to ich kreci ... jakich znizek by nie bylo co by klub nie robil oni zawsze na ostatnia chwile a pozniej narzekania ...
ciomborek8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciomborek8
Znajdź inne posty napisane przez ciomborek8