Kurde szkoda, że nie pisałeś wcześniej o tym focusie za 18 koła

Ten Twój kumpel sprowadza dalej? Może ma coś ciekawego?
Ja czekam na listę wyposażenia i info czy ten 1.6 ma dwumasę, bo z tego co czytam to spora część tych silników była bez, a niektóre też bez DPF.
Gdyby nie miał tych drogich i awaryjnych dobrodziejstw to bajka i chyba go wezmę
