Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
11896
11.08.2015, 18:00
Zniżka obowiązuje.
Wziąłem na mecz z Górnikiem kuzyna z Norwegii i płacił 5 zeta za bilet
staszek2309
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staszek2309
Znajdź inne posty napisane przez staszek2309