Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 11.08.2015, 17:35
wszystko jest zależne od tego co my chcemy osiągnąć w tym sezonie i przyszłym i jeszcze dalej.
Jeśli teraz naszym celem nie są puchary, to bez zastanowienia wystawić zmienników by na lidze nie zostać zaskoczonym w momencie kontuzji.
Jeśli natomiast chcemy walczyć o PP, wychodzimy optymalnie.

ale jakoś mam wrażenie ze nie będzie nam po drodze z PP, jeszcze z chorzowskimi, stare znajomosci itd - Puścimy!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując