Wyświetl pojedynczy post
qbek
Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: ja jestem??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4745
Stary 11.08.2015, 17:12
piotek napisał(a):Wyświetl post
Panowie, pytanie bardziej techniczne. Podczas meczu z Ruchem jestem w robocie. Jest jakaś opcja obejrzenie meczu poprzez telefon? Jakaś aplikacja może?

Mam Lumię 735 i Windowsa 8.1

Ktoś ogarnia takie tematy?
KODI + wtyczka weebTV
Every day I love U more, and more, and more, and more...
Odpowiedz cytując