piotek napisał(a): 
Panowie, pytanie bardziej techniczne. Podczas meczu z Ruchem jestem w robocie. Jest jakaś opcja obejrzenie meczu poprzez telefon? Jakaś aplikacja może?
Mam Lumię 735 i Windowsa 8.1
Ktoś ogarnia takie tematy?
|
KODI + wtyczka weebTV
Every day I love U more, and more, and more, and more...
|