Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1989
Stary 11.08.2015, 13:19
Hypocrite napisał(a):Wyświetl post
Auta z komisów to w 95% straszne padliny, szkoda czasu na oglądanie ogłoszeń z komisów.
Jeździłem hujdajem 1,4 w dieslu 90km i spokojnie dawał radę na klimie, więc mocy raczej Ci nie braknie na dojazdy do pracy, pytanie tylko ile ten silnik w fordzie wytrzyma, bo sławy dobrej nie ma.
Tak się zastanawiam czy są jakieś silniki, które mają "dobrą sławę"(mam namyśli diesle i to nie starsze niż 20 lat)? No, może 1,9 JTD fiatowski Do tej pory jeździłem np. 1,8 tdci forda - złe opinie, 1,9 renaulta - jeszcze gorsze. Nie mogłem narzekać. A może po prostu w odpowiednim czasie sprzedałem?

Ten Ford ma tą przewagę nad "komisowymi", że znasz jego historię. Przynajmniej oficjalną
Ostatnio edytowane przez Kaan : 11.08.2015 o godz. 13:23.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując