Hypocrite napisał(a):

Auta z komisów to w 95% straszne padliny, szkoda czasu na oglądanie ogłoszeń z komisów.
Jeździłem hujdajem 1,4 w dieslu 90km i spokojnie dawał radę na klimie, więc mocy raczej Ci nie braknie na dojazdy do pracy, pytanie tylko ile ten silnik w fordzie wytrzyma, bo sławy dobrej nie ma.
|
Tak się zastanawiam czy są jakieś silniki, które mają "dobrą sławę"(mam namyśli diesle i to nie starsze niż 20 lat)? No, może 1,9 JTD fiatowski

Do tej pory jeździłem np. 1,8 tdci forda - złe opinie, 1,9 renaulta - jeszcze gorsze. Nie mogłem narzekać. A może po prostu w odpowiednim czasie sprzedałem?
Ten Ford ma tą przewagę nad "komisowymi", że znasz jego historię. Przynajmniej oficjalną
