IncognitoTSW napisał(a):

|
A co mówią na to, że ich 9% składki zdrowotnej to dużo więcej niż tych, którzy mają płacę minimalną a mimo wszystko są traktowani równo?
|
nawet nie wiedzą o tym , pokaż mi etatowca który wie ile płaci zus-u , podatku czy zdrowotnego ? po prawdzie nie płaci , płacą za niego