kerim1906 napisał(a):

|
co na to ci którzy więcej zarabiają? i "utrzymują" więcej obecnych emerytów, nie takie proste, powiem więcej bardzo skomplikowane
|
A co mówią na to, że ich 9% składki zdrowotnej to dużo więcej niż tych, którzy mają płacę minimalną a mimo wszystko są traktowani równo?