Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32663
Stary 11.08.2015, 12:53
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
co na to ci którzy więcej zarabiają? i "utrzymują" więcej obecnych emerytów, nie takie proste, powiem więcej bardzo skomplikowane
A co mówią na to, że ich 9% składki zdrowotnej to dużo więcej niż tych, którzy mają płacę minimalną a mimo wszystko są traktowani równo?