Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32662
Stary 11.08.2015, 12:36
Kroq napisał(a):Wyświetl post
Tzn pan Kowalski który pracował 40 lat jako cieć za 1700 i ma np. 3 dzieci i pan Cupial który ma miliony i też 3 dzieci po ukończeniu okreslonego wieku ( w zalezności od średniej długosci życia) otrzymują emeryture o takiej samej wysokości. Okresy przejściowe będa trudne bo za życie na kredyt tak jak do tej pory trzeba będzie zapłacic , a zapłaci kolejen pokolenie niestety. Ale ten łańcuch trzeba przerwac im szybciej tym lepiej.

kiepski przykład bo miliony Cupiała nie maja nic do wysokości emerytury , chodzi o takich którzy zarabiają na etacie i od tego jest płacony ZUS ,jeden teoretycznie wkłada do wirtualnego ZUS-u więcej drugi mniej , Ty proponujesz spłaszczenie , ja się z tym zgadzam , co na to ci którzy więcej zarabiają? i "utrzymują" więcej obecnych emerytów, nie takie proste, powiem więcej bardzo skomplikowane
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 11.08.2015 o godz. 12:39.