Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 11.08.2015, 12:34
Są jakieś wiadomości z obozu Ruchu, czy zamierzają wyjść podstawowym składem?

Dla nas ten mecz będzie zapewne szansą dla Jankowskiego, Popovicia i Cywki, a może też Kujawy, Żemło, Kuczaka.

Oby tylko ręcznika Kazek nie wstawił do bramki.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 11.08.2015 o godz. 16:43.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując