|
Są jakieś wiadomości z obozu Ruchu, czy zamierzają wyjść podstawowym składem?
Dla nas ten mecz będzie zapewne szansą dla Jankowskiego, Popovicia i Cywki, a może też Kujawy, Żemło, Kuczaka.
Oby tylko ręcznika Kazek nie wstawił do bramki.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 11.08.2015 o godz. 16:43.
|