Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 11.08.2015, 11:05
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Upały plus mecz za 3 dni z Lechią powoduje że : Głowacki, Brożek, Uryga, Boguski raczej Burliga, Cierzniak nie zagrają. Więc mam rację. Nie będzie tak jak za Smudy że z góry odpuszczaliśmy z tą ławką jaka mamy będziemy się angażować w PP na jakieś 60%
Uwzględniając w/w nazwiska - na spokojnie popatrzmy, kto nam zostanie w kadrze na mecz PP:

Bramka: ręcz.....eeee Buchalik ( osłabienie )
Prawa obrona: Jovic ( bez zmian )
Środek: Guzmic i np. chwalony przez trenera Kujawa ( osłabienie )
Lewa obrona: Żemło ( osłabienie )
Pomoc: Cywka, Popovic, Crivellaro - ( brak Mączyńskiego może być osłabieniem, ale już Urygi - nie jestem pewien )
Skrzydła: Kuczak i Guerrier ( jak wyżej - Boguski jeździ na d..., stara się, podłącza do ataku, przy Kuczaku to stary wyjadacz, ale z tego co pamiętam, to dla Kuczaka to naturalna pozycja na boisku, a Donald na drugiej stronie robi swoje ).
Atak: Jankowski ( nie mam zdania )

Nasuwa mi się pytanie, czy mimo braku podstawowych zawodników, taki skład nie jest wystarczający na grający średnio Ruch ?
Dodatkowo - pamiętajmy, że Ruch miał jeden dzień mniej na odpoczynek.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując