Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2015/16.
Wyświetl pojedynczy post
ciomborek8
Member
Od: 02.2009
Offline
#
38
11.08.2015, 10:59
Napewno kilku odpocznie ale to jest super okazja dla cywki , popovicia zeby sie pokazac mlodzi tez będą chciec sie pokazac Kaziowi . Ruch tez ma krotka lawke wiec powinnismy ich przejsc
ciomborek8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciomborek8
Znajdź inne posty napisane przez ciomborek8