|
ciekawe, ale ma kilka mankamentów, po pierwsze co to znaczy emerytura obywatelska jednakowa dla wszystkich ? , po drugie żeby posiadać trójkę lub czwórkę dzieci jest to moim zdaniem za mała zachęta ale kierunek słuszny, największe problemy będą z okresami przejściowymi , wiekiem do tego okresu czy wyliczaniem szczegółowym , pomysł na pewno wart dyskusji i analizy
|