|
Upały plus mecz za 3 dni z Lechią powoduje że : Głowacki, Brożek, Uryga, Boguski raczej Burliga, Cierzniak nie zagrają. Więc mam rację. Nie będzie tak jak za Smudy że z góry odpuszczaliśmy z tą ławką jaka mamy będziemy się angażować w PP na jakieś 60%
|