KOMINEK napisał(a):

|
Odpuścić nie odpuścimy ale najsilniejszego składu nie damy. Zagramy na zasadzie uda - uda się albo nie uda.
|
Kominek, chyba nie masz racji.
Który z szanujących się trenerów zagra na "uda się, alb nie"? chyba żaden!
Trener z prawdziwego zdarzenia mierzy w jak największą ilość trofeów! w naszym przypadku nie gramy w LM ani LE, więc grać na 2 fronty o PP i Ligę to nie żaden problem, tym bardziej, że Puchar Polski to zaledwie kilka meczów i temat z głowy, więc nacisk na PP i jazda!
nie ma żadnego odpuszczania
przypominam, że mecz w Polsacie Sport w czwartek o 20:00