Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1983
Stary 11.08.2015, 08:25
Panowie jestem na etapie poszukiwania nowego wozidełka.

Mogę po znajomości wziąć Forda Focusa, Mk2, 2008 rocznik.
Kupiony w salonie Forda w Warszawie, 1 właściciel, garażowany i serwisowany w ASO.
Silnik 1.6 TDCI, 90koni, przebieg 90tys, bogate wyposażenie, alufelgi 16" z nowymi oponami, w komplecie też zimówki na felgach 15"
Jakieś drobne ryski wynikające z użytkowania, plus małe wgniecenie na drzwiach. Do wymiany też licznik km bo ponoć dioda szwankuje. Fotki mam dziś dostać.

Cena 23 tys. Brać to? Auto stoi w Warszawie.
Ten silnik jest OK?
Ostatnio edytowane przez luke1906 : 11.08.2015 o godz. 08:56.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując