Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 10.08.2015, 22:28
Ja widzę tylko trzy problemy do zdobycia PP

1. Legii za bardzo zależy na PP i trudno będzie go zdobyć. (ale przeciesz to piłka i wszystko jest możliwe)

2. Nie stać Wisłę na LE

3. Żeby trener nie odpuścił PP

I moim zdaniem największym problemem jest 2 punkt
Odpowiedz cytując