|
Ja widzę tylko trzy problemy do zdobycia PP
1. Legii za bardzo zależy na PP i trudno będzie go zdobyć. (ale przeciesz to piłka i wszystko jest możliwe)
2. Nie stać Wisłę na LE
3. Żeby trener nie odpuścił PP
I moim zdaniem największym problemem jest 2 punkt
|