|
Mnie najbardziej kręci wizja tego finału na Narodowym. Tak naprawde od 2011 roku i kampanii pucharowej nie mielismy takiego jednego meczu o wiekszą stawke niż zwykłe 3 punkty. Troche brakuje tych podwójnych emocji
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|