Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32649
Stary 10.08.2015, 21:03
Jaroo1 "Tylko jak już będziemy drugą Grecją i nie wydymamy banksterów bo będą nami rządzić sługusy żydowsko-rosyjsko-niemiecko-amerykańskie to ciekawe co wtedy powiesz"

a teraz kto nami niby rządzi i g..o z tego mamy ? siostry miłosierdzia ? oczekuję Państwa które będzie wspierało swoich obywateli i nie mam na myśli rozdawnictwa pieniędzy, co do rozwiązania "problemu" zus-u to temat trudny i długotrwały, zgadzam się że trzeba to zrobić jak najszybciej , ale czy ktoś się szybko zdecyduje ? raczej wątpliwe