Heero napisał(a):

Pieprzysz jak poparzony.
Po pierwsze, Moskal to nie Smuda, który co chwila pieprzył o wąskiej kadrze. Po drugie, uczmy się na doświadczeniach poprzedniego sezonu - odpuszczenie pucharu przełożyło się na morale i słabsze wyniki w lidze. Po trzecie myślę, że po latach posuchy będzie w klubie małe ciśnienie na trofeum, a Puchar Polski jest mimo wszystko łatwiejszy do zdobycia niż MP.
|
Dobrze piszesz!
Mam nadzieję, że zwykła przyzwoitość i szacunek do Wisły nie pozwolą K. Moskalowi zachować się w taki sposób jak Smuda. Musimy potraktować PP poważnie.