Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 10.08.2015, 20:39
Heero napisał(a):Wyświetl post
Pieprzysz jak poparzony.

Po pierwsze, Moskal to nie Smuda, który co chwila pieprzył o wąskiej kadrze. Po drugie, uczmy się na doświadczeniach poprzedniego sezonu - odpuszczenie pucharu przełożyło się na morale i słabsze wyniki w lidze. Po trzecie myślę, że po latach posuchy będzie w klubie małe ciśnienie na trofeum, a Puchar Polski jest mimo wszystko łatwiejszy do zdobycia niż MP.
Dobrze piszesz!

Mam nadzieję, że zwykła przyzwoitość i szacunek do Wisły nie pozwolą K. Moskalowi zachować się w taki sposób jak Smuda. Musimy potraktować PP poważnie.
Odpowiedz cytując