Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4740
Stary 10.08.2015, 20:14
Panowie, pytanie bardziej techniczne. Podczas meczu z Ruchem jestem w robocie. Jest jakaś opcja obejrzenie meczu poprzez telefon? Jakaś aplikacja może?

Mam Lumię 735 i Windowsa 8.1

Ktoś ogarnia takie tematy?
Odpowiedz cytując