|
Z oceną pracy Moskala poczekajmy do zakończenia rundy, gdzie poza meczami z mocnymi rywalami, w których piłkarze spinają poślady i wypruwają flaki, będą spotkania z drwalami - jak to bywało z wynikami w takich potyczkach w przeszłości, wszyscy wiemy. Tutaj kluczowa będzie rola trenera, żeby do takich meczów podchodzili jak do spotkania z Lechem czy Legią, czyli na maksa.
Bardzo bym chciał, aby Moskalowi się wszystko ułożyło. Ze stawianiem mu pomników jeszcze bym się wstrzymał, przyjdzie seria słabych spotkań i obserwatorzy-chorągiewki zaczną go mieszać z błotem.
|