Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 10.08.2015, 19:52
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
Wisła odpuści puchary bo jak przegrają mecz w PP to odpadają a jak przegrają mecz w lidze to tylko strata 3 pkt-ów a nie będą ryzykować żeby ktoś doznał kontuzji.

A po drugie jakoś nie widzę żeby Wiśle zależało na LE
Pieprzysz jak poparzony.

Po pierwsze, Moskal to nie Smuda, który co chwila pieprzył o wąskiej kadrze. Po drugie, uczmy się na doświadczeniach poprzedniego sezonu - odpuszczenie pucharu przełożyło się na morale i słabsze wyniki w lidze. Po trzecie myślę, że po latach posuchy będzie w klubie małe ciśnienie na trofeum, a Puchar Polski jest mimo wszystko łatwiejszy do zdobycia niż MP.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując