Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32647
Stary 10.08.2015, 19:49
Jaroo1 "a Polska stała się drugą Grecją"

jak zwykle rozpisałeś się , a dopiero na końcu znalazłem najciekawsze,marze o tym żeby Polska stała się druga Grecją , co by wydymała niemieckich i francuskich banksterów , co by miała emerytury na poziomie 1000 euro, co by miała zarobki 4 razy większe jak teraz, marzę o tym że jak już to się spełni jak ktoś będzie chciał obniżyć emeryturę lub pensje o kilka procent na ulice wyjdą setki tysięcy ludzi zdeterminowanych do obrony , chce zapomnieć o Państwie które wmówiło ludziom że maja zarabiać tysiaka i być może coś koło tysiaka otrzymaja na emeryturze,czekam z niecierpliwością na Grecję nad Wisłą