Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 10.08.2015, 19:27
Wisła odpuści puchary bo jak przegrają mecz w PP to odpadają a jak przegrają mecz w lidze to tylko strata 3 pkt-ów a nie będą ryzykować żeby ktoś doznał kontuzji.

A po drugie jakoś nie widzę żeby Wiśle zależało na LE
Odpowiedz cytując