|
Tu jest pole do popisu do wymyślenia rozwiązania przejściowego. Gdy w pewnym momencie powiemy "STOP" to ilość emerytów "państwowych" będzie się zmniejszać, więc składać się na nich musielibyśmy jeszcze przez pewien czas wszyscy ale stopniowo coraz mniej.
|