Wyświetl pojedynczy post
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 10.08.2015, 18:50
Za 3 dni mecz, zagramy z Ruchem Chorzów, a tutaj cisza.

W tym roku pucharu nie odpuścimy, w przypadku awansu gralibyśmy z Olimpią/Lechem

Co do tego drugiego rywala to zapowiada się ciekawie, gdyż:

Cytat:
Trener mistrza Polski zapowiada wystawienie rezerwowego składu na mecz z Olimpią Grudziądz.
Cytat:
W meczu z Olimpią nie zagra przynajmniej sześciu zawodników, którzy zmagają się z urazami. Wśród nich są Paulus Arajuuri, Tamas Kadar, Szymon Pawłowski, Barry Douglas, Kasper Hamalainen i Darko Jevtić.
Poza tym we wszystkich dotychczasowych spotkaniach w pełnym wymiarze czasowym zagrało trzech piłkarzy: Jasmin Burić, Marcin Kamiński i Łukasz Trałka, którzy także powinni odpocząć.
Cytat:
Będziemy musieli pojechać w kombinowanym składzie, niektórym będę musiał dać odpocząć.
no to jazda!

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując