Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 10.08.2015, 18:41
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Wlasnie ja tez tego nie kumam, szczegolnie, ze wzieli go definitywnie na 3 lata. Przydalby sie - bylby odciazeniem dla Brozka, a moze przy nim by sie rozwinal.
No coż - pewnie my mieliśmy do wydania równe zero, a Norymberga była zdeterminowana żeby definitywnie zamknąć projekt pt Stępiński więc oferta ogrywania słabo wg nich rokującego grajka za oszczędzenie kawałka pensji nie była dla nich interesująca.
Odpowiedz cytując