szprotson napisał(a):

mnie zastanawia taki szczegół
czy specjalnie zmiany byly zrobione w celu by Legia pomyliła krycie czy ot tak przypadkiem? oby celowo, wtedy brawo.
Ogolnie szacunek.
ja sie kajam ze jabałem Kazka jak burą sukę, bo okazało sie ze jestem debilem a on kotem!
|
Jeszcze nie raz zagramy kaszanę w meczach ze słabszymi rywalami i przyjdzie klinięcie na Moskala
Nawet najlepsza taktyka wymyślona przez Kazka pójdzie w łeb jeśli podejdziemy do rywala lekceważąco. To już leży bardziej w głowach kopaczy.