dynek.pl napisał(a):

|
Wlasnie ja tez tego nie kumam, szczegolnie, ze wzieli go definitywnie na 3 lata. Przydalby sie - bylby odciazeniem dla Brozka, a moze przy nim by sie rozwinal.
|
Ja głównie pamiętam wyklinanie Stępińskiego po jego partaczeniu setek, czyli dochodzi do słynnej śpiewki
Stępiński ma zostać - źle
Stępiński odchodzi - źle
Chłopaczek pokazał się u nas dobrze w może 3 meczach (tyle zapamiętałem, a widziałem wszystkie). W większości wyglądał bardzo, bardzo blado. Weryfikacja jakim jest kozakiem przyjdzie zresztą już w czwartek w starciu z nami.