Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 10.08.2015, 16:56
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Wlasnie ja tez tego nie kumam, szczegolnie, ze wzieli go definitywnie na 3 lata. Przydalby sie - bylby odciazeniem dla Brozka, a moze przy nim by sie rozwinal.
Ja głównie pamiętam wyklinanie Stępińskiego po jego partaczeniu setek, czyli dochodzi do słynnej śpiewki

Stępiński ma zostać - źle
Stępiński odchodzi - źle

Chłopaczek pokazał się u nas dobrze w może 3 meczach (tyle zapamiętałem, a widziałem wszystkie). W większości wyglądał bardzo, bardzo blado. Weryfikacja jakim jest kozakiem przyjdzie zresztą już w czwartek w starciu z nami.
Odpowiedz cytując