Wyświetl pojedynczy post
callmesir
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 10.08.2015, 16:19
Poprzedni post to tak naprawdę ? Nie jestek kibicem Wisły, ale troszkę historię znam i o ile mnie pamięć nie myli to właśnie takie myślenie jak Twoje zaprowadziło Was tam gdzie jesteście. Usilne starania o Ligę Mistrzów bez solidnego planu biznesowego doprowadziło do długów. Obecnie ranking to dla Was najmniejszy problem i kupowanie zawodników by spróbować wejść na podium i potem jeszcze spróbować awansować do LE bo umówmy się same eliminacje pieniędzy nie dają. Brzmi jak samobójstwo. Lepiej budować drużynę i budżet na zdrowych zasadach i nie robić niczego na siłę.
Ofc jeżeli Wam się uda to tym składem to spoko, ale na pewno nie kosztem inwestowania w zespół.

Obecnie wbrew pozorom wygląda to wg. mnie dobrze, bo prócz Austrii i Rumunii jesteśmy jedyni, którzy mogą myśleć o wprowadzeniu dwóch drużyn do grup. Ok jeszcze jest Białoruś, ale oni są daleko za nami poza tym Dinamo gra z Salzburgiem. (Austria może nawet 3 ekipy wprowadzić). Do tego Rumuńska Astra zagra z AZ czyli również bardzo mocnym przeciwnikiem. Chorwacja, Cypr, Szwecja i Izrael co prawda już mają jedną ekipę w grupie(wszystkie grają w IV rundzie el. LM), ale to są ostatnie ekipy jakie im zostały, A patrząc na losowanie to naprawdę nie ma źle. Boję się o Ukraińców bo to solidna ekipa, ale Legia jest ograna i widać, że to doświadczenie w pucharach wychodzi.
A mając dwie ekipy co prawda będzie ciężko przesunąć się gdziekolwiek wyżej ale to da postawy do solidnego sezonu, tym bardziej, że Lech jak i Legia na 90% będą losowane z 3 koszyka(Legia na pewno).
Odpowiedz cytując